قهرمان فرهادی پاییز می آید

مدیر سایت 648 روز پیش
بازدید 84 بدون دیدگاه

فیلم جدید اصغر فرهادی به نام قهرمان اکران خواهد شد. اصغر فرهادی که کارگردان نام آشنای کشور به حساب می‌آید. او توانست با فیلم فروشنده در سال ۲۰۱۷ اسکار بهترین بازیگر مرد و فیلمنامه را ببرد. مدتی بود خبری از فرهادی نبود. اما در ژوئن ۲۰۲۰ خبر رسید که اصغرفرهادی پیش تولید فیلم قهرمان را آغاز کرده است. در حال حاضر زمان اکران فیلم قهرمان مشخص شده است.

قهرمان (A Hero)

فیلمبرداری فیلم قهرمان به تازگی در شیراز پایان یافته است. از همین رو خانه سینما قراردادی برای پخش نمایش داخلی این فیلم با فرهادی امضا کرده‌اند. فیلم قهرمان برخلاف فیلم‌های دیگر فرهادی خبری از بازیگران نام آشنای قبلی نیست. پیمان معادی و شهاب حسینی در فیلم‌های اصغر فرهادی معمولا حضور داشتند. اما در این فیلم جدید اسم بازیگرانی دیگر به چشم می‌خورد. نام امیرجدیدی و محسن تنابنده درتیم بازیگران فیلم قهرمان به چشم می‌خورد.

معرفی ۵ فیلم نمایش خانگی | از رکورد ۴ میلیارد تومانی «شنای پروانه» تا «زیر نورکم» بی رمق

 

فیلم قهرمان به نویسندگی،‌ کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر فرهادی ساخته شده است. البته گفته شده که بخش سینمایی آرته فرانسه قسمتی از سرمایه‌گذاری فیلم را بعهده گرفته است. همچنین کمپانی ممنتو تهیه کنندهٔ این فیلم برای پخش فیلم قهرمان در سینمای اروپا است.

داستان فیلم مانند دیگر کارهای فرهادی اثری اجتماعی محسوب می‌شود. قصه داستان از این قرار است که فردی به نام رحیم به دلیل بدهی به زندان افتاده است. او سعی می‌کند که دو روز مرخصی از زندان بگیرد. چرا که او می‌خواهد در طول این دو روز بدهی‌های خود را صاف کند. اما برخلاف انتظار رحیم اوضاع و شرایط برای او به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

تاریخ اکران فیلم قهرمان

هفتادو چهارمین جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۲۱ در سینما نورماندی تشکیل شد. طی نشستی که رسانه‌های بین المللی و فرانسوی در آن حضور داشتند، اسم فیلم قهرمان جزو فیلم‌های ۲۰۲۱ معرفی شد. این فیلم در اوایل پاییز امسال پس از آرام شدن وضعیت کرونا اکران خواهد شد. فیلم قهرمان اصغر فرهادی در جشنواره کن نیز اکران خواهد شد.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.