صفر تا صد دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی سفیر

مدیر سایت 480 روز پیش
بازدید 112 بدون دیدگاه

راهنمای دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی

قصد شرکت در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی را دارید؟ در نظر دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید؟ به دنبال افزایش دانش زبانی خود برای مهاجرت یا تحصیل در کشورهای خارجی هستید؟ با یادگیری زبان انگلیسی، قصد دسترسی به فرصت‌های شغلی مختلف را دارید؟ در ادامه در نظر داریم به طور کامل اطلاعات مفیدی در مورد دوره‌های آنلاین آموزش زبان انگلیسی در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی به خصوص در سال‌های اخیر با توجه به شیوع یافتن ویروس کرونا، از توجه ویژه‌ای برخوردار گردیده است. شما می‌توانید به راحتی با در اولویت قرار دادن این نوع از دوره‌های آنلاین، در فرایند یادگیری زبان انگلیسی، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشید. شرکت در دوره‌های حضوری مزیت و چالش‌های خاص خود را دارد ولی در شرایط فعلی، به دلیل کاهش میزان تردد‌ها، اگر نگران سلامت خود هستید، حتما  دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

در دوره‌های آنلاین برگزار شده توسط سفیر گفتمان، شما با کلاس‌های کاملا شبیه‌سازی شده با کلاس‌های حضوری شروع به یادگیری می‌نمایید. این نوع از دوره‌ها، توسط اساتید مجرب ما برگزار می‌شود. در ادامه مهمترین مزیت شرکت در دوره‌های آنلاین زبان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

کلاس آنلاین خصوصی زبان

دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی هم به‌صورت خصوصی و هم عمومی برگزار می‌شود. در دوره‌های خصوصی به‌صورت تک نفره یا حداقل دو نفره می‌توان از آموزش‌های آنلاین استفاده کرد. کیفیت و کارایی دوره‌های زبان به‌صورت خصوصی بسیار زیاد است، زیرا تمرکز اصلی روی مهارت شما بوده و می توانید به سرعت پیشرفت کنید. البته کلاس‌های عمومی نیز مزیت خاص خود را دارند. با حضور در این نوع کلاس‌ها شما می‌توانید با دیگران در تبادل بوده و انگیزه‌ی بیشتری برای آموزش به دست آورید.

کلاس آنلاین خصوصی زبان مزایای فوق العاده‌ی بسیاری دارند. هزینه‌ی درخواستی برای حضور در کلاس‌های آنلاین خصوصی زبان در مقایسه با سایر کلاس‌ها متفاوت است ولی دلایل آن متفاوت است. به منظور شرکت در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی به صورت خصوصی و اطلاع از هزینه‌ی درخواستی می توانید با ما در تماس بوده و راهنمایی کامل به دست آورید. بازه‌ی زمانی حضور در کلاس‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دوره آنلاین آیلتس

در برگزاری دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی، سعی کرده ایم دوره‌های ویژه‌ای تحت عنوان دوره‌های آنلاین آیلتس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در دوره‌های فشرده‌ی آیلتس می توانید ترفندهای بسیاری را برای موفقیت در این آزمون بین‌المللی زبان به دست آورید. اساتید برجسته‌ی ما، همه‌ فوت‌وفن لازم برای کسب نمره‌ مطلوب را در اختیار شما قرار خواهند داد.

دوره آنلاین آیلتس هم به صورت خصوصی و هم عمومی برگزار می شوند.  شما با شرکت در این دوره‌های می‌توانید به راحتی مهارت‌های لازم را به دست آورید. اگر چه با Self-Study می‌توانید به دانش خوبی در این زمینه دست یابید ولی فراموش نکنید برای اینکه بتوانید ایرادهای خود را برطرف کنید، باید با اساتید مربوط در تماس باشید.

مهارت‌های اسپیکینگ و رایتینگ بدون دریافت فیدبک از سوی اساتید با تجربه، به سختی بهبود خواهند یافت. به همین دلیل حضور در دوره‌های  فشرده‌ آنلاین را جدی بگیرید. در شرایط حاضر به دلیل محدودیت ایجاد شده برای حضور در کلاس‌های حضوری، دوره‌ی آنلاین آیلتس را به لیست دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی اضافه کرده‌ایم تا به راحتی در هر جایی که هستید، فرصت شرکت در کلاس‌ها را داشته باشید.

مزیت حضور در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی

شرکت در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی مزیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل است که توسط بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفته است. از مهمترین مزیت و اهمیت حضور در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • عدم اتلاف زمان
 • پرداخت هزینه‌ی مناسب
 • امکان بهره‌مندی از کلاس‌های زبان بدون محدودیت مکان
 • فرصت ویژه در شرایط ایجاد شده بر اثر ویروس کرونا

لازم به ذکر است که امکان حضور در دوره‌های آنلاین برای همه‌ی عزیزان در سراسر کشور فراهم است. اگر شما در شهر دیگری حضور دارید و امکان رفت و آمد برای شرکت در کلاس‌ها، میسر نباشد، می توانید به راحتی  دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی را انتخاب کنید. بسیاری از کاربران به دلیل حضور در شهرهای دیگر شرایط مطلوب برای بهره‌مندی از کلاس‌های با کیفیت را ندارند. به همین دلیل در تلاش هستیم که کیفیت دوره‌های آنلاین را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهیم. شما در این دوره‌های به صورت آنلاین با اساتید مربوط در تماس بوده و می توانید سوالات خود را بپرسید و فیدبک‌های لازم را دریافت کنید.

دوره‌های یاد شده در بازه‌های زمانی مختلف برگزار می شوند، شما می‌توانید متناسب با شرایط خود، در دوره‌های آنلاین ثبت نام کنید. فرایند ثبت نام توسط همکاران بخش پذیرش ما انجام می شود، برای دریافت توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

انتخاب سفیر گفتمان

ممکن است بپرسید برای حضور در دوره‌های ‌آنلاین زبان انگلیسی چرا باید موسسه‌ی سفیر گفتمان را انتخاب کنیم؟ موسسه‌های بسیاری در حال حاضر در حوزه‌ی آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند. هر یک از آنها استانداردهای خاصی را برای ارائه‌ دوره‌های زبان انگلیسی در نظر گرفته‌اند. قرار است برای حضور و شرکت در کلاس‌های زبان انگلیسی، هزینه کنید. به همین دلیل باید بررسی‌های کامل در مورد کیفیت آموزش واساتید مجرب صورت گیرد. در این صورت می توانید تصمیم مطلوبی بگیرید.  سفیر گفتمان با  بهره‌مندی از تیم کاملاً حرفه‌ای و اساتید برجسته، مفتخر آن است که توانسته در همه‌ی این سال‌ها در اولویت شما باشد. از مهمترین مزیت و اهمیت انتخاب موسسه‌ سفیر گفتمان برای حضور در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • تنوع مختلفی از دوره‌های با کیفیت
 • بهره‌مندی از تجربه‌ی اساتید کاربلد
 • پرداخت هزینه‌های معقول و مناسب
 • امکان حضور در دوره‌های آنلاین آیلتس

ما اینجا هستیم تا شما به راحتی بتوانید در پیشرفت مهارت و دانش زبان انگلیسی گام موثری بردارید. حتما سعی کنید با شرکت در آزمون تعیین سطح، بهترین دوره را برای آموزش و شرکت در کلاس‌ها را انتخاب کنید. کارشناسان ما، مشاوره‌ رایگان در این زمینه را در اختیار شما قرار خواهند داد. اعتماد شما، سرمایه ما است. به همین دلیل همه‌ همکاران ما در تلاش هستند که فرصت ایده‌آل برای آموزش زبان انگلیسی در اختیار شما قرار دهند. با ما بهترین شرایط را برای یادگیری زبان انگلیسی تجربه خواهید کرد. در صدد هستیم هزینه‌ مناسبی برای شرکت در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی ارائه دهیم، تا شرایط حضور برای همه‌ عزیزان فراهم باشد. برای به دست آوردن توضیحات کامل با موسسه‌ سفیر گفتمان در تماس باشید.

print

نظرات کاربران

 • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
 • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
 • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
 • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.