آیا می دانید پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل می توان به درآمد میلیونی رسید؟

تحریریه تجاری۲ 220 روز پیش
بازدید 48 بدون دیدگاه

آموزش تعمیرات موبایل یکی از دوره های آموزشی پولساز در کشور است که در صورت ثبت نام می توانید از یک بازار کار عالی و پر رونق در کشور برخوردار باشید. امروزه موبایل را می توان پرطرفدارترین گجت هوشمند شناخت که افراد بسیاری از کودک تا برزگسالان از آن استفاده می کنند. افزایش قابلیت های این دستگاه تعمیرات موبایل را بسیار سخت و تخصصی نموده است. این موضوع باعث شده تا تنها افرادی که آموزش تعمیر موبایل را به صورت تخصصی دیده اند بتوانند از پس عیب یابی و تعمیر این دستگاه هوشمند بر آیند. از طرفی از زمان شیوع پاندومی کرونا و اینترنتی شدن بیشتر فعالیت ها آمار خرید گوشی موبایل روز به روز در حال افزایش است که این موضوع به خوبی نشان می دهد بازار کار تعمیرات موبایل در آینده رونق بیشتری خواهد داشت. بنابراین اگر به دنبال یک شغل پولساز و پردرآمد هستید با یک برنامه ریزی صحیح و آموزش تعمیرات گوشی موبایل خود را برای ورود به یک بازار کار عالی و پردرآمد آماده کنید.

آموزش تعمیرات موبایل به دو بخش تعمیرات نرم افزاری و تعمیرات سخت افزاری تقسیم می شود و شما به عنوان تعمیرکار بایستی مهارت لازم برای تعمیر انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را داشته باشید. با شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل فنی برق می توانید هر آنچه برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل به آن نیاز دارید را یاد بگیرید و خود را برای به دست آوردن درآمد میلیونی آماده کنید.

بررسی بازار کار و درآمد تعمیرات موبایل

اجازه دهید کمی بیشتر به بررسی بازار کار تعمیرات موبایل و آینده شغلی این رشته بپردازیم. با ظهور موبایل های تاچ و ظهور سیستم عامل اندروید و ios رفته رفته قابلیت های گوشی های هوشمند افزایش یافت. در گذشته از موبایل تنها برای برقراری تماس و ارسال پیام استفاده می شد اما با پیشرفت تکنولوژی قابلیت های این دستگاه افزایش پیدا کرده و امروزه با این دستگاه می توانیم انواع گوناگونی از فعالیت ها از جمله برقراری تماس تصویری، مشاهده فیلم، پرداخت های بانکی، پخش موسیقی، عکاسی و غیره را انجام دهیم.

با توسعه شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و رونق کسب و کارهای اینترنتی موبایل یک اهرم مهم برای کسب درآمد افراد شده و خراب شدن آن باعث توقف کسب و کار بسیاری از افراد می شود.

علاوه بر این با ظهور پاندمی کرونا، اینترنتی شدن فعالیت ها رونق بیشتری یافت. مثلا کلاس های درس اینترنتی شدند یا خریدهای اینترنتی افزایش یافت.

گوشی های موبایل همانند همه دستگاه ها بنا به دلایل گوناگونی از قبیل ضربه، خیس خوردگی یا حتی به مرور زمان خراب می شوند نیاز به تعمیر دارند. تعمیر این دستگاه با توجه پیچیدگی های موبایل تخصصی بوده و این موضوع بازار کار را برای افراد حرفه ای بسیار پر رونق نموده است. با آموزش تعمیرات موبایل از طریق شرکت در دوره های آموزشی یک آموزشگاه تعمیرات موبایل حرفه ای می توانید شما هم از این درآمد عالی بهره مند شوید.

در حال حاضر تعمیرکاران حرفه ای موبایل درآمد 20 تا 50 میلیون تومانی را از طریق تعمیرات گوشی به دست می آورند. ورود به بازار کار تعمیرات موبایل نیاز به سرمایه اولیه بالایی نداشته و با یک سرمایه 10 میلیونی می توانید تعمیرات موبایل را آغاز کنید.

آموزش تعمیرات موبایل را از کجا آغاز کنیم؟

شرکت در دوره تعمیرات موبایل یکی از بهترین روش ها برای آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل است. امروزه آموزشگاه های بسیاری این دوره را برگزار می نمایند. اگر می خواهید به صورت حرفه ای و تخصصی تعمیرات موبایل را یاد بگیرید و از این شغل کسب درآمد داشته باشید تنها کافیست مدت زمانی را به بررسی آموزشگاه تعمیرات موبایل پرداخته، بهترین آموزشگاه را شناسایی کرده و در دوره آن ثبت نام کنید.

دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین دوره های آموزشی است که از طریق آن می توانید آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل را در مدت زمانی کوتاه یاد بگیرید. برای یادگیری تعمیر موبایل آموزش تنها کافی نبوده و شما باید به صورت عملی روی موبایل کار کرده و کسب تجربه کنید. در آموزشگاه فنی برق این فرصت برای شما عزیزان فراهم شده است. کلاس تعمیرات موبایل مجهز به انواع ابزار و تجهیزات بوده و شما می توانید به صورت عملی نحوه کار با این ابزار و تعمیرات انواع مدل گوشی را یاد بگیرید.

علاوه بر این با شرکت در دوره تعمیرات موبایل فنی برق یک مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد

مجتمع آموزشی فنی برق، علاوه بر برگزاری دوره های موبایل کلاس های آموزشی متعدد دیگری را در زمینه های نصب، تعمیرات، برق و الکترونیک، جوشکاری و مکانیکی برگزار می نماید. در ادامه به معرفی دو رشته پرطرفدار دیگر در این آموزشگاه می پردازیم.

آموزش تعمیرات ایسیو

آموزش تعمیرات ایسیو در آموزشگاه فنی برق شامل آموزش صفر تا صد تعمیر و عیب یابی ایسیو انواع خودروهای داخلی، خارجی و ماشین های سنگین می باشد. ایسیو یا همان کامپیوتر خودرو قطعه مهمی و گران قیمتی است که خراب شدن آن می تواند مشکلاتی را در عملکرد خودرو ایجاد کند. عوامل گوناگونی باعث خراب شدن ایسیو می شوند، ایسیو قطعه ای پیچیده بوده و هر تعمیرکار خودرویی نمی تواند آن را تعمیر کند. با توجه به اینکه تعمیرات ایسیو کاری سخت و تخصصی است همچنین در حال تعمیرکاران اندکی تسلط کافی برای تعمیرات این قطعه را دارند می توان آینده شغلی عالی را برای این رشته متصور شد.

در دوره تعمیراتecu  آموزشگاه فنی برق نحوه عیب یابی و تعمیر ایسیو از صفر تا صد به شما اموزش داده می شود. آموزش نقشه خوانی، پروگرام کردن، تعمیر، پاک کردن و ریست کردن ایسیو، تست ایسیو ،چگونگی ارتباط با سنسورها برخی از سرفصل های آموزشی در این دوره آموزشی است.

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی آموزشگاه فنی برق از دوره های پولساز و تخصصی برق تعمیرات الکترونیک است. برد قطعه ای مهم است که در انواع لوازم الکترونیک از بزرگ تا کوچک قرار گرفته و دستور بسیاری از فعالیت ها مثلا روشن و خاموش شدن و غیره توسط این قطعه صادر می شود. بر روی برد الکترونیکی خازن، دیود، مقاومت و قطعات ریز بسیاری قرار گرفته اند. این قطعات با اتصالات ریزی به هم متصل شده اند و عوامل گوناگونی مثلا نفوذ آب یا افزایش جریان باعث خراب شدن یا سوختن این قطعات می شود.

تعمیر برد الکترونیکی مستلزم انجام مراحل گوناگونی بوده و نیاز به آموزشهایی تخصصی دارد. در دوره تعمیرات برد الکترونیکی مجتمع فنی برق صفر تا صد نحوه عیب یابی و تعمیر انواع بردهای صنعتی، لوازم خانگی، پکیج، کولر گازی، اینورتردار و غیره به شما آموزش داده می شود.

مجتمع آموزشی فنی برق علاوه بر دوره های فوق بیش از 50 دوره دیگر برگزار می نماید. کلیه کلاس ها در این آموزشگاه عملی و کارگاهی می باشد. این آموزشگاه مجوز لازم از سازمان فنی حرفه ای داشته و دوره های خود را زیر نظر این سازمان برگزار می نماید. همچنین پس از پایان دوره مدرک معتبری که زیر نظر این سازمان است به شما عزیزان ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های این آموزشگاه همچنین بهره مندی از تخفیف های ویژه و ثبت نام می توانید با مشاوران این آموزشگاه به شماره 02166121029 تماس بگیرید یا به سایت این مجموعه به آدرس https://fannibargh.com/ مراجعه نمایید.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.