یک گلخانه آپارتمانی چند تمام می‌شود؟ | پیشنهاد ۵ گلخانه برای آپارتمان شما

مدیر سایت 895 روز پیش
بازدید 75 بدون دیدگاه

گلخانه اقتصادی و به صرفه؛ پپرومیا، پوتوس و شامادورا

با حدود ۲۵۰ هزار تومان می‌توانیم هر سه این گلدان‌ها را تهیه کنیم. پیشنهادهای این گزارش با گلدان سرامیکی و آماده برای قرار دادن در آپارتمان شما هستند. این سه گلدان علاوه به دوام و زیبایی، قیمت مناسبی هم دارند و از نظر انتخاب گزینه‌های مناسبی به شما می‌روند. شامادورا در بازار با قیمت ۹۵ هزار تومان، پپرومیا یا برگ قاشقی با قیمت ۷۰ و پوتوس با ابعاد مناسب با قیمت ۸۰ هزار تومان قابل خریداری است.

گلخانه‌ای با کلاس قیمت متوسط؛‌ آگلونما، نخل اریکا و سینگونیوم

یک مجموعه گیاه آگلونما و نخل اریکا هر کدام با قیمتی حدود ۱۲۰ هزار تومان، مجموعاً ۲۵۰ هزار تومان آب می‌خورد. سینگونیوم زیبا نیز حدود ۸۰ هزار تومان قیمت دارد. این سه گیاه ترکیب زیبایی از برگ‌های پهن و سوزنی را در خانه فراهم می‌کند. همچنین گلدان آگلونما و سینگونیوم انبوهی زیبایی به خانه شما می‌دهد. توجه داشته باشید همانطور که اشاره کردیم، اضافه کردن بنجامن یا پوتوس به این مجموعه، آن را انبوه‌تر می‌کند و کلاس قیمت را همچنان روی متوسط نگاه می‌دارد.

گلخانه آپارتمانی با قیمت متوسط؛ بنجامن، دیفن باخیا و لیندا

یک گیاه متوسط بنجامن با قیمت ۱۳۰ هزار تومان قابل خریداری است. دیفن باخیا با اندازه مناسب را می‌توانیم حدود ۱۲۰ هزار تومان تهیه کنیم و لیندا حدود ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد. شما اگر علاقه داشته باشید می‌توانید همچنان پوتوس یا سایر گیاهان آپارتمانی مانند برگ قاشقی که قیمت ارزان‌تری دارند را به مجموعه خود اضافه کنید و کلاس قیمت متوسط را حفظ کنید. بنجامن سیاه یا ابلق، توجه داشته باشید که کدام یک از این انواع را دوست دارید.

کلاس قیمت نسبتاً بالا؛ سانسوریا، زاموفیلیا و برگ‌انجیری

هر یک از این سه گیاه تنوع قیمتی بالایی دارند. مثلا سانسوریا از ۹۰ هزار تومان یا حتی کم‌تر تا حدود ۵۰۰ هزار تومان در بازار موجود است. با قیمت‌هایی که به آن اشاره خواهیم کرد، شما می‌توانید گیاهانی با ظاهر مناسب تهیه کنید. گیاهانی که نه خیلی بزرگ هستند که قیمتشان به تنهایی به ۵۰۰ هزار تومان برسد و نه آنقدر کوچک که شما را راضی نگاه ندارد. سانسوریا با قسمت ۱۵۰ هزار تومان، زاموفیلیا ۱۵۰ هزار تومان و برگ‌انجیری با قیمت ۱۳۰ هزار تومان مجموعه زیبایی از گلخانه خانگی با قیمت نسبتاً بالا را تشکیل می‌دهد. اما انتخاب این سه گیاه دکوراتیو زیبایی چشم‌گیری به خانه شما خواهد داد.
اگر به پر کردن گلخانه خود اهمیت می‌دهید، گیاه بنجامن با اندازه متوسط در حدود ۱۳۰ هزار تومان قیمت دارد که می‌توانید به هر گلخانه‌ای اضافه کنید و جلوه انبوه‌تری به گلخانه خود ببخشید.

گلخانه آپارتمانی با قیمت بالا؛ دراسنا کامپکت،‌ شامادورا، آگلونما، سانسوریا و زاموفیلیا

اگر بخواهیم خانه خود را با ۵۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان دارای گلخانه آپارتمانی کنیم، ما برای گل و گیاه بودجه بالایی در نظر گرفته‌ایم و می‌توانیم انتخاب‌های متنوعی داشته باشیم. می‌توانیم آنتریوم را که گیاهی گل‌دار است به مجموعه اضافه کنیم. آنتریوم بزرگ و بلند که بسیار چشم‌گیر و زیبا باشد، حدود ۱۱۵ هزار تومان قیمت دارد. آنتریوم البته در فصولی گل می‌دهد و در فصول دیگر سال بدون گل و با برگ‌های سبز به زندگی ادامه می‌دهد.
پیشنهاد ما برای گلخانه آپارتمانی با کلاس قیمتی بالا، مجموعه‌ای از شامادورا به قیمت ۹۵ هزار تومان، دراسنا کامپکت به قیمت ۱۰۰ هزار تومان، برگ‌انجیری به قیمت ۱۳۰ هزار تومان، سانسوریا به قیمت ۱۵۰ هزار تومان، آگلونما به قیمت ۱۱۰ هزار تومان است. اگر به یکی از گیاهان این مجموعه علاقه‌ای ندارید، می‌توانید آن را با زاموفیلیا به قیمت ۱۵۰ هزار تومان جابه‌جا کنید. همه این گلدان‌ها بدون شک قیمت‌های متنوعی دارند. آکاس در این نوشته با برداشت قیمت از وبسایت کافه گلدون، گلدان‌های مناسب برای خرید با ظاهر مناسب را انتخاب کرده است.

اگر به تراریوم علاقه دارید

تراریوم‌ها یا باغ‌های شیشه‌ای بین ۱۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارند. اگر به گیاهان مینیاتوری و با ظرافت علاقه دارید می‌توانید گزینه‌های فوق را با تراریوم جایگزین کنید. یک تراریوم ۱۰۰ هزار تومانی بسیار کوچک است اما شما می‌توانید در حدود ۲۰۰ هزار تومان، تراریومی با اندازه متوسط تهیه کنید.

print

برچسب ها :

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.