۴ برنامه‌ پرداخت آنلاین تاکسی را بشناسید

طاهره یلفانی 661 روز پیش
بازدید 54 بدون دیدگاه

حتما برایتان پیش آمده است که سوار تاکسی شوید و به دلیل نداشتن پول خرد یا پول نقد دچار استرس شوید. با ورود پرداخت کرایه‌های تاکسی به صورت آنلاین سهولتی برای مسافران و تاکسی‌داران ایجاد شد. اپلیکشن‌های متفاوتی به ارائه خدمات برای پرداخت آنلاین کرایه‌ها می‌پردازند. مسافران میتوانند پس از دانلود اپلیکشن‌های پرداختی با اسکن کیو آر کدهای مخصوص آنها به راحتی کرایه تاکسی‌‌ها را پرداخت کنند. لازم است بدانید که به هر راننده یک برچسب با کد کیو آر کد داده می‌شود که به حساب بانکی راننده متصل است. مسافران با اسکن گرفتن از این چارگوش سیاه (کیو آر کد) می‌‌توانند مبلغ موردنظر را مشاهده و به حساب راننده پرداخت کنند. در این فناوری دیگر نگران نبود پول خرد و نقدینگی در جیب‌هایتان نخواهید بود. اگر اپلیکشن‌های برتر در حوزه پرداخت‌های آنلاین کرایه را نمی‌شناسید، نگران نباشید ما در اینجا معرفی خواهیم کرد.

تومن

کاربران پس از دانلود اپلیکشن به صفحهٔ اصلی وارد می‌شوند. با وارد کردن شماره تلفن همراه در کادر موردنظر راه ارتباطی بین تیم پشتیبانی فنی تومن و کاربر ایجاد می‌شود. پس از وارد کردن شماره، یک کد ۵ رقمی برای کاربر ارسال خواهد شد که به منظور اطمینان یافتن از صحت شماره کاربر است. با وارد کردن کد تایید، فرآیند ثبت نام به پایان خواهد رسید. کاربران اپلیکشن با اسکن بارکد نصب شده در تاکسی،می‌توانند مشخصات راننده را مشاهده کنند همچنین کاربران می‌توانند در صورت نیاز مبلغ مورد نظر را تغییر دهند.سپس کاربران با لمس دکمه پرداخت، مبلغ کرایه از حسابشان کسر و به راننده منتقل می‌شود.
راه‌حل جایگزین اسکن بارکد، وارد کردن کد پذیرنده است. با لمس دکمه «کد پذیرنده» و وارد کردن کد ۷ رقمی راننـده، به صفحه راننده هدایت می‌شوند. همچنین در اپلیکشن تومن می توان برای خرید شارژ از هریک از اپرارتورهای ایرانسل و همراه اول اقدام کرد.

دانلود اپلیکشن تومن از کافه بازار

دانلود اپلیکشن برای وب اپ

 

رسید

کاربران با دانلود اپلیکشن رسید می‌توانند پرداخت‌هایشان را با استفاده از پولی که ددر داخلل برنامه دارند انجام دهند یا به طور مستقیم از حساب بانکی‌شان کسر شود. در اپلیکشن رسید امکان پرداخت از طریق بارکد‌خوان نیز وجود دارد. به طوری که کاربران با اسکن کد کیو آر کد می‌توانند از مبلغ کرایه مطلع شوند و آن را پرداخت کنند.جالب این است که استفاده از رسید برای کاربران هزینهٔ ندارد. به لحاظ امنیتی دارای سیستم اثرانگشت یا رمز محافظ است و کاربران می توانند در عرض چند ثانیه پرداخت‌هایشان را انجام دهند.  لازم به ذکر است که برنامه رسید برای کاربران iOSموجود نیست.

دانلود اپلیکشن رسید

 

فون پی

اپلیکشن فون پی سرویسی ساده و کارآمد برای پرداخت‌های موبایلی به صورت آنلاین است. در این نرم‌افزار کاربران می‌توانند به جای روند پرداخت‌های سنتی به صورت آنلاین تمامی کارها را انجام دهند. دراین اپلیکشن کاربران می‌توانند علاوه بر پرداخت کرایه تاکسی تمامی خریدهای دیگر مانند فروشگاه‌ها، سوپرمارکت و وب‌سایت‌های آنلاین را انجام دهند. فون‌پی امکان خرید شارژ موبایل را نیز فراهم کرده است. کاربران پس از دانلود اپلیکشن و انجام عملیات ثبت‌نام می‌توانند حساب کاربری خود را شارژ کنند. فضای کاربری برنامه فون‌پی بسیار ساده طراحی شده است به طوری که کاربران می‌توانند گزینهٔ پرداخت کرایه را در محیط برنامه انتخاب کنند و با اسکن بارکد راننده، مبلغ کرایه را پرداخت کنند.

دانللود اپلیکشن فون پی از کافه بازار

دانلود اپلیکشن فو پی از اپ استور

پولیتو

اپلیکشن پولیتو یکی دیگر برنامه‌های پرداخت آنلاین کرایه تاکسی است که خدمات دیگری را نیز ارائه می‌دهد. این برنامه بستری را برای کاربران فراهم کرده است تا کلیه پرداخت‌های خرد شهری را بدون ارائه کارت بانکی انجام دهند. پولیتو همانند کیف پول عمل می‌کنند. کاربران با شارژ کردن آتن میتوانند از طریق اسکن بارکد یا بلوتوث پرداخت‌هایشان را انجام دهند. تنها تفاوتی که این پولیتو با سایر برنامه‌ها دارد این است که کاربران می‌توانند تمامی نقل و انتقالات پولی را در این اپلیکشن انجام دهند. کاربران می‌توانند تنها از نسخه اندروید این برنامه استفاده کنند.

دانلود اپلیکشن پولیتو از کافه بازار

 

 

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.