حسابدار شخصی و جیبی داشته باشید

مدیر سایت 774 روز پیش
بازدید 84 بدون دیدگاه

دیجیتالی شدن در همهٔ عرصه‌های زندگی روزمره رخنه کرده است. دیگر همانند قدیم نمی‌توان با رسید‌های بانکی و فیش حقوقی به حساب کتاب‌های روزانه رسیدگی کرد. چراکه بیشتر خرید‌ها و نقل و انتقالات مالی از طریق کارت‌های اعتباری صورت می‌گیرد. به همین دلیل برای مدیریت مالی حساب‌های مالی و شخصی نیازمند نرم افزار و برنامه‌هایی هستیم که بهترین عملکرد و کارایی را داشته باشند. پس بهتر است هرفردی بسته به نیاز شخصی خود بهترین نرم‌افزار برای حسابرسی مالی‌اش را بشناسد و استفاده کند. اینکه چه برنامه‌های حسابداری شخصی بهتر هستند و چه امکاناتی را ارائه می‌دهند متفاوت‌اند. آشنایی با بهترین نرم‌افزارهای حسابداری می تواند در انتخاب بهتر تاثیر زیادی داشته باشد.

اپلیکشن محک

نرم‌افزار کیف پول محک می‌تواند به عنوان یک حسابدار شخصی برای شما عمل کند. کاربران با استفاده از این نرم افزار از قید کاغذ قلم رها می‌شوند. به طوری که کاربران می‌توانند به صورت دستی و پیامکی هزینه‌ها و درآمدهایشان را ثبت کنند. همچنین می‌توانند حساب‌های مختلفی در برنامه تعریف کنند که برای هرکدام به طور جداگانه حساب‌رسی صورت بگیرد. برای جلوگیری از فراموش نشدن بدهی‌ها و طلب‌ها می‌توان برای بخش، پوشه‌‌ای را تعریف کرد. از دیگر مزایای این برنامه تعریف بودجه‌بندی ماهانه و هفتگی است که مدیریت مالی هر فرد را تنظیم می‌کند. موعد پرداخت چک و اقساط نیز در این نرم افزار تعریف می‌شود. برای داشتن این حسابدار اختصاصی می‌توانید هم از نسخهٔ اندروید و هم iOS استفاده کنید.

دانلود اپلیکشن محک از کافه بازار

دانلود اپلیکشن محک از اپ استور

اپلیکشن هلو

حتما نام نرم‌افزار حسابداری هلو به گوش‌تان خورده است. شرکت تولید کنندهٔ این نرم‌افزار برای کاربران گوشی‌های هوشمند نیز برنامهٔ حسابرسی شخصی طراحی کرده است. کاربران در این برنامه می‌توانند چک‌های پرداختی را مدیریت کنند. به طورکلی هزینه‌ها و درآمدها را ثبت کنند. جالب است بدانید کاربران می‌توانند در این برنامه گزارش ماهانه‌ای از درآمد و هزینه‌هایی که کرده‌اند را داشته باشند. کلیه اقساط وام را می‌توان در این برنامه به صورت سیستمی تعریف کرد. همچنین دیگر کابران از فراموش کردن تاریخ سررسید قسط‌ هایشان خلاص می‌شوند چراکه در این برنامه امکان یادآوری برای اقساط به صورت دوره‌ای فراهم شده است. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار حسابرسی شخصی امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل از وام و اقساط است. این نرم‌افزار برای گوشی‌های اندرویدی قابل استفاده است.

دانلود اپلیکشن هلو از کافه بازار

اپلیکشن نیو

شرکت تولیدکنندهٔ این برنامه صرفا به ارائه این محصول تحت عنوان یک کیف پول شخصی یا حسابدار شخصی تحت عنوان نیو می‌پردازد. برای استفاده از این برنامه نیازی نیست که کاربران دانش حسابداری داشته باشند. محیط برنامه بسیار ساده و جذاب با امکانات اساسی طراحی شده است. نیو با داشتن فضای ابری امکان استفاده از این برنامه درچند دستگاه را فراهم کرده است. کاربران با استفاده از این برنامه می‌توانند تمامی تراکنش‌ها از قبیل هزینه‌ها،‌ درآمد‌ها و انتقال را با جزییات ثبت کنند. همچنین گزارش‌های آماری و نموداری از روند مدیریت مالی شخصی به کاربران ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار با بانک‌های تجارت، آینده، انصارو پست بانک نیز همکاری می‌کند. کاربران می‌توانند برای برنامه‌ریزی مالی برای آینده نیز از این نرم‌افزار استفاده کنند. همچنین می‌توانند از تمامی ورودی هزینه‌ها و تراکنش‌های انجام شده در طول ماه و سال نیز پشتیبان بگیرند. این اپلیکشن برای کاربران اندروید، iOS و Web نیز قابل استفاده است.

دانلود اپلیکشن نیو از کافه بازار

دانلود اپلیکشن نیو از اپ استور

اپلیکشن پارمیس

شرکت تولید کننده اپلیکشن پارمیس علاوه بر نرم افزار های فروشگاهی، بازرگانی،‌ شرکتی و تولیدی یک نسخه نرم‌افزار حسابداری شخصی نیز به بازار عرضه کرده است. کاربران در این برنامه می‌توانند مدیریت مالی چک‌ها، هزینه‌ها و مانده حساب‌ها را در اختیار داشته باشند. از قابلیت‌های این برنامه ارائه سه زبان فارسی،‌انگلیسی و عربی است.  کاربران می‌توانند در این نرم‌افزار به ثبت انواع تراکنش‌ها و تعریف اشخاص بپردازند. همچنین گزارشی از صورتحساب‌ها  و ریزگردش آنها همراه با خروجی اکسل دریافت کنند. کاربران می‌توانند اطلاعات مربوط به بانک موردنظرشان را در این نرم‌افزار بازیابی کنند. اپلیکشن پارمیس برای نسخه iOS و اندورید قابل استفاده است.

دانلود اپلیکشن پارمیس از کافه بازار

دانلود اپلیکشن از اپ استور

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.