گوگل استورهای ایرانی را بشناسید

مدیر سایت 766 روز پیش
بازدید 81 بدون دیدگاه

یکی از ابزارهای اساسی هر فردی این‌روزها، گوشی‌های هوشمند هستند. برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های موجود در گوشی های هوشمند، می‌توانند بسیاری از نیازهای کاربران را رفع کنند. چندی پیش گوگل‌پلی دسترسی کاربران اندرویدی را به برنامه‌ها محدود کرد. تحریم و محدود شدن دسترسی به گوگل پلی فرصت مناسبی برای توسعه دهندگان برنامه‌های مختلف بود که گوگل‌پلی‌های ایرانی وارد عرصه شوند. کافه بازار نامی آشنا برای کاربران اندرویدی است اما در همین راستا برنامه‌هایی تحت عنوان مایکت، پارس‌هاب،‌ کندو،‌ ایران اپس،‌اول مارکت و پلازا به بازار عرضه محصولات اندرویدی پرداختند.

پارس هاب

برنامه پارس‌هاب به عنوان یکی دیگر از مارکت‌های ایرانی به کاربران اندرویدی عرضه شده است. کاربران می‌توانند با استفاده از این گوگل استور ایرانی،‌ بازی‌ها و برنامه‌های موردنظر خود را به صورت زمانبندی شده دسته بندی‌و دانلود کنند. کاربران شروع زمان دانلود و پایان آن را می‌توانند تعیین کنند. پارس‌هاب به کاربرانش در صورت عرضه نسخه به روزرسانی شده،‌ هشدار می‌دهد. جالب است بدانید کاربران می‌توانند روزنامه‌های کشور را نیز در این برنامه دانلود کنند. همچنین کاربران می‌توانند در صورت نبود برنامه‌ٔ خاص در این گوگل‌استور،‌ درخواست و پیشنهادهایشان را ارائه دهند. امکان پرداخت درون برنامه‌ای در پارس‌هاب برای برنامه‌هایی که رایگان نیستند،‌ فراهم شده است.

دانلود پارس‌هاب

اول مارکت

حتما بسیاری‌ از شما نام اول مارکت را از طریق برنامهٔ دورهمی شنیده باشید. با نصب اول مارکت بر روی موبایل و تبلت، کاربران می‌توانند به یک فروشگاه بزرگی از بازی ها و نرم‌افزارهای متنوع دسترسی پیدا کنند. سرعت دانلود در اپلیکیشن اول مارکت بالا است. همچنین در صورت دانلود برنامه به صورت خودکار در دستگاه شما نصب خواهد شد. می‌توان در اول مارکت زمان دانلود هر نر‌م‌افزاری را از پیش تعیین کرد.

دانلود اول مارکت

ایران اپس

ایران اپس یکی دیگر از به روز‌ترین گوگل مارکت‌های ایرانی است که با داشتن رابط کاربری آسان محبوبیت زیادی را برای کاربرانش ایجاد کرده است. کاربران می‌توانند به هزاران بازی و نرم‌افزار از طریق ایران اپس دسترسی پیدا کنند اپلیکیشن ها و برنامه‌ها در ایران اپس به صورت خودکار آپدیت می‌شوند. نرم‌افزارها و برنامه‌ها به صورت خودکار در ایران اپس آپدیت می‌شوند. در صورتی که برنامه‌ای را بتوان با پرداخت درون برنامه‌ای خرید،‌ ایران اپس این قابلیت را فراهم کرده است.

دانلود ایران اپس

کندو

یکی دیگر از مارکت‌‌های ایرانی برای گوشی‌های اندرویدی،‌ کندو است. کاربران می‌توانند تمامی برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها را به صورت مستقیم از طریق مارکت کندو دانلود کنند. در کندو برنامه‌ها و نرم‌افزارها به صورت دسته بندی قرار گرفته‌اند و کاربران می‌توانند به راحتی برنامه و یا بازی خود را دانلود کنند. کاربران می‌توانند به راحتی از طریق کندو از به روزرسانی‌های برنامه‌ها باخبر شوند. همچنین کاربران می‌توانند در کندو نظرات خود را به برنامه‌ها و بازی‌ها ارائه دهند. امتیاز دادن به برنامه‌ها و بازی‌ها نیز برای کاربران ایجاد شده است.

دانلود کندو

مایکت

مایکت یکی دیگر از گوگل‌استورهای پرطرفدار است. به طوری که بیش از ۳میلیون کاربر از این مارکت ایرانی استفاده می‌کنند. برای یافتن برنامه‌ها ونرمٰ‌افزارها توضیحات مختصری وجود دارد که در شناسایی و برنامه‌های به روز کاربران را یاری می‌دهد. در مارکت مایکت  نرم افزارها و بازی‌ها در دسته‌بندی‌های خاص نمایش داده می‌شوند. همچنین در مایکت می‌توان برنامه موردنظر را جستجو کرد.

دانلود از مایکت

پلازا

پلازا یکی دیگر از مارکت‌های ایرانی است که به دلیل سرعت بالا و ارائه به روزترین و تعدادبالای برنامه‌ها و بازی‌ها بسیار مورد توجه کاربران اندرویدی قرار گرفته است. رابط کاربری آسان و جذاب پلازا، محیطی دلچسب برای کاربران ایجاد کرده است. کاربران در صورتی که برنامه‌هایشان گم شود امکان بازیابی آنها موجود است. می‌توان حساب کاربری را در پلازا شارژ کرد و هرگونه برنامه‌ای را خرید. دسته بندی بودن برنامه‌ها مانند مارکت‌های دیگر در پلازا دیده می شود. کاربران می‌توانند برنامه‌ها و نرم‌افزارها را به صورت زمان بندی شده دانلود کنند.

دانلود پلازا

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.