استعلام پیامکی سیم کارت‌ ثبت شده

مدیر سایت 933 روز پیش
بازدید 104 بدون دیدگاه

برای ساماندهی سیم کارتهای با هویت متناقض، سامانه استعلام خدمات مربوط به سرویس‌های مخابراتی ثبت‌شده به نام مشترکان راه‌اندازی شده است؛ سامانه‌ای که می توانید استعلام پیامکی سیم کارت‌ ثبت شده را مشخص کنید.

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هفدهمین قسمت از سری ویدئوهای «ایران هوشمند» سامانه استعلام خدمات مربوط به سرویس‌های مخابراتی که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه‌اندازی شده را مورد بررسی قرار داده است.

در این سامانه شما می‌توانید تعداد تمامی سرویس‌های مخابراتی که به نام شما ثبت‌شده است را استعلام کنید. نتیجه این استعلام به خط تلفن همراه اعلام‌شده توسط شما پیامک می‌شود. در فاز اول طرح، تعداد سیم‌کارت‌های شما در اپراتورهای تلفن همراه و در فازهای بعد، تعداد سایر سرویس‌های مخابراتی نظیر ADSL، تلفن ثابت، TD-LTE، وایمکس و… اعلام می‌شود.

برای مراجعه به این سامانه کافی است به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی www.cra.ir و بخش استعلام سرویس‌های مشترکین مراجعه کرده و با ثبت اطلاعات هویتی خود، پیامک حاوی تعداد سیم‌کارت‌های ثبت‌شده و سایر خدمات سرویس‌های مخابراتی به نامتان را از طریق پیامک دریافت کنید.

همچنین برای استعلام پیامکی سیم کارت‌ ثبت شده  می‌توانید با ارسال پیامک حاوی شماره ملی به سرشماره ۳۰۰۰۱۵۰ مطلع شوید.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.