بازیابی حساب کاربری غیرفعال شده در اینستاگرام

مدیر سایت 825 روز پیش
بازدید 116 بدون دیدگاه

اگر از اینستاگرام استفاده می کنید، این احتمال وجود دارد که شما کاملاً از میزان اعتیاد این شبکه اجتماعی آگاه باشید. روزانه صفحات مختلف را مرور می‌کنید  و از هر اتفاقی در سراسر جهان خبر دارید یا اینکه مدام از وعده‌های غذایی، مسافرت‌ها و هرآنچه که به صورت روزمره یا  تصادفی برای شما اتفاق می‌افتد در صفحه شخصی خود به اشتراک می‌گذارید. این روند روزانه و ماهانه تکرار می‌شود و به سرعت وقت و هزینه‌های روانی و مالی زیادی به شما تحمیل می‌کند. به همین دلیل، ممکن است سرانجام به نقطه‌ای برسید که بخواهید حساب خود را برای مدتی غیرفعال کنید تا بتوانید کمی به خود و زندگی شخصی‌تان بیشتر بپردازید.خوشبختانه غیرفعال کردن موقت حساب کاربری به آسانی ممکن است اما اینکه چگونه دوباره اینستاگرم را فعال کرد می‌تواند دغدغهٔ خیلی از افراد باشد.

چگونه حساب اینستاگرام خود را دوباره فعال کنیم

در صفحه اصلی آیفون یا Android خود ، آیکون Instagram را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید تا برنامه باز شود. سپس در صفحه ورود به سیستم، نام کاربری و رمزعبور حسابی را که می‌خواهید دوباره فعال کنید وارد کنید. بر روی گزینهٔ ورود کلیک کنید و به فید خود آورده خواهید شد و حساب شما به حالت عادی برگردانده خواهد شد.

لازم به ذکر است که اینستاگرام پیشنهاد می کند حداقل ۲۴ ساعت پس از غیرفعال سازی حساب اینستاگرام خود منتظر بمانید تا مجدداً فعال شود، زیرا روند غیرفعال سازی تقریباً یک روز طول می‌کشد. علاوه بر این، باید توجه داشته باشید که اگرچه فعال کردن مجدد حساب اینستاگرام که به طور موقت غیرفعال شده است بسیار ساده است ، اما این مورد در مورد حساب‌هایی که به طورکلی حذف می‌شوند وجود ندارد.

توجه داشته باشید که با حذف دائمی اینستاگرام، برگشتی وجود نخواهد داشت. بنابراین مطمئن شوید که اگر قصد بازگشت به اینستاگرام را دارید، فقط حساب خود را غیرفعال کنید نه اینکه آن را به طور کامل حذف کنید.

اگر بعد از دنبال کردن این مراحل حساب خود را بازیابی نکردید چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر بعد از انجام همه این مراحل نتوانستید دسترسی پیدا کنید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که مستقیماً با اینستاگرام تماس بگیرید تا بدانید چه خبر است. از طریق موارد زیر می توانید با آنها در ارتباط باشید:

وارد مرکز راهنمایی اینستاگرام شوید: می‌توانید مشکل و مواردی که برای حساب کاربری‌تان به وجود آمده است را گزارش دهید و راه‌حل‌های ممکن را دریافت کنید.

از حساب کاربری خود می توانید روی گزینه «مشکلی وجود دارد» ضربه بزنید. اگر نمی‌توانید وارد حساب خود شوید، روی “نمی توانم وارد شوم” کلیک کنید تا دستورالعمل های بازیابی حساب خود را دریافت کنید.

از طریق دسترسی به مرکز حفظ حریم خصوصی و ایمنی بر روی گزینه «گزارش مشکل» کلیک کنید تا بتوانید مشکل را با سایر کاربران گزارش دهید.

برای اطمینان از اینکه از اینستاگرام پاسخی دریافت می کنید ، نکاتی وجود دارد که باید هنگام نوشتن پیام به آنها توجه کنید: سعی کنید ناراحت به نظر نرسید چراکه احتمال بیشتری وجود دارد که در صورت ارسال پیام واضح و بی طرفانه پاسخی دریافت کنید. خاص باشید؛ به سادگی نگویید «من نمی توانم وارد سیستم شوم». سعی کنید روشن و واضح باشد و مشکل و اقدامات انجام شده برای مشکل را بیان کنید.اضافه کردن یک عکس از مشکل به وجود آمده بر روی حساب کاربری می‌تواند به تیم پشتیبانی کمک کند تا مشکل را درک کند. حتماً نام کاربری خود را وارد کنید (اما گذرواژه خود را اضافه نکنید) و در آخر منتظر جواب نباشید.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.