چگونه در Whats App استیکر بسازیم؟

مدیر سایت 796 روز پیش
بازدید 60 بدون دیدگاه

استیکرها همیشه یک راه تعاملی برای برقراری ارتباط نوشتاری در پیام‌رسان‌ها بوده‌اند. طرفداران و علاقمندان بسیاری هم استکیرها دارند. به طوری که شاید بعضی از افراد بخواهند استیکر یا برچسب مخصوص به خود را داشته باشند. عده‌ای به استیکر‌های موجود در پیام رسان‌ها عادت  کرده‌اند و برخی دنبال ساختن استیکرهایی خاص خود بودند. چندین پیش تلگرام با اضافه کردن قابلیت ساخت استیکر در تلگرام توانست به نیاز این مخاطبان به داشتن استیکر مخصوص به خود را پاسخ داد. اما بالغ بر ۱.۵ میلیارد نفر در جهان کاربر پیام‌رسان واتس‌اپ هستند و طبیعتا کاربران واتس‌اپ علاقه دارند که آنها نیز بتوانند استیکر‌های مخصوص به خود را در بسازند و داشته باشند. در اینجا نحوه انجام این کار در گوشی iPhone و Android گفته شده است.

اپلیکشن‌های زیادی در گوگل پلی برای گوشی‌های اندروید وجود دارد. همچنین در اپ‌استور با تعداد محدودی از برنامه‌های ساخت استیکر روبه‌رو خواهید شد. اما با اینحال لازم نیست برای ساخت واتس‌اپ به برنامه‌های سوم شخص یا توسعه ‌دهنده نیازی ندارید تا استیکر خود را بسازید. تمام آنچه شما نیاز دارید چند تصویر است و بقیه کار توسط برنامه Sticker.ly که هم در iPhone و هم در Android موجود است، انجام خواهد شد. این برنامه دارای یک ابزار هوشمند برای حذف پس زمینه است، بنابراین می‌توانید فقط با صورت خود استیکرهایی که حس و حالات متفاوت را ایجاد کنید. برای شروع، ابتدا برنامه Sticker.ly را در iPhone یا تلفن هوشمند Android خود دانلود کنید. مرحله بعدی جمع‌آوری عکسهایی است که برای ایجاد استیکر استفاده خواهید کرد. تصاویر مورد نیاز خود را دانلودکنید یا عکسهایی بگیرید که برای استیکرها قابل استفاده است. اگر با استفاده از سلفی‌های خود می‌خواهید استیکر بسازید، حتماً با استفاده از پس زمینه خنثی سلفی بگیرید.

برنامه تازه دانلود شده Sticker.ly را باز کنید و روی دکمه “+” که در نوار ابزار پایین قرار دارد ضربه بزنید.

در اینجا، یک نام برای بسته استیکر خود انتخاب کنید، نام “Creator” خود را اضافه کنید و سپس روی دکمه “ایجاد” ضربه بزنید.

از صفحه بعدی ، روی دکمه “افزودن برچسب” ضربه بزنید

اکنون انتخابگر تصویر را مشاهده خواهید کرد. به آلبومی که عکس خود را در آن ذخیره کرده اید بروید و روی آن ضربه بزنید.

تصویر اکنون در ویرایشگر باز می‌شود. ابتدا گزینه برش زمینه را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه “خودکار” ضربه بزنید.

اگر تصویر شما دارای پس زمینه و پیش زمینه واضح است، برنامه باید به طور خودکار کل پس زمینه را حذف کند. (برنامه واقعاً در این زمینه خوب است.)

اما اگر تصویر دارای پس زمینه است، می‌توانید بر روی دکمه “تنظیم” ضربه بزنید.

اکنون، با استفاده از انگشتان خود قسمتهایی از تصویر را پاک یا بازیابی کنید.

در صورت تمایل، می‌توانید با استفاده از گزینه “متن” چند متن نیز روی برچسب اضافه کنید.

متن را تایپ کنید و سپس آن را به اطراف منتقل کنید. همچنین می توانید سبک متن را از بالای برنامه تغییر دهید. پس از اینکه از نتیجه کار راضی بودید ، دکمه “انجام شده” را انتخاب کنید.

اکنون ، فقط بر روی دکمه “ذخیره” ضربه بزنید.

شما اولین استیکر خود را درست کردید. دوباره روی دکمه “افزودن استیکر” ضربه بزنید تا دکمه دیگری ایجاد کنید. برای ایجاد یک بسته برچسب حداقل به سه برچسب نیاز دارید.

پس از ایجاد همه استیکرها، به صفحه بسته استیکرها بروید و روی دکمه “افزودن به WhatsApp” ضربه بزنید.

با این کار برنامه WhatsApp باز می‌شود. در اینجا می‌توانید همه استیکرهارو نیز پیش نمایش کنید. به سادگی بر روی دکمه “ذخیره” ضربه بزنید تا آنها را به حساب خود اضافه کنید.

بسته استیکر شما اکنون به WhatsApp اضافه شده و آماده استفاده است. در اینجا، از قسمت استیکرها، بسته استیکر خود را از بالا انتخاب کنید و سپس روی برچسب ضربه بزنید. استیکر فوراً در گپ نشان داده می‌شود. برای ایجاد بسته‌های استیکر جدید و افزودن استیکر جدید به بسته‌های استیکر‌های موجود، می‌توانید به برنامه Sticker.ly برگردید. به یک مکالمه WhatsApp بروید و روی نماد برچسب موجود در سمت چپ جعبه متن ضربه بزنید.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.