سایت‌های با اینترنت نیم‌بها را بشناسید

مدیر سایت 794 روز پیش
بازدید 100 بدون دیدگاه

ارائه تعرفه ترجیحی برای وب‌سایت‌های داخلی با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات اتفاق افتاد. از این رو سایت‌های پربازدید در لیست آی‌پی‌های با تعرفه ترجیحی یا نیم‌بها قرار گرفتند.  تفکیک تعرفه بین‌المللی و ملی سبب شد که وب‌سایت ‌های با سرور داخلی در مقایسه با سایت‌های بین‌المللی دارای تخفیف ۵۰ درصدی باشند. به طوری که ارائه دهندکان سرویس اینترنتی ثابت و همراه موظف هستند هزینه اینترنت را برای کاربران نصف قیمت محاسبه کنند.

سایت‌های با تعرفه ترجیحی(نیم‌بها)

پس از خبر نیم بها کردن تعرفه‌های اینترنت وب‌سایت‌های داخلی، لیستی از سایت‌های پربازدید که شامل تعرفهٔ نیم‌بها میشدن در لیست قرار گرفتند. از این روز لیست ۱۰۰ سایت پرترافیک داخلی در سایت https://g2b.ito.gov.ir/index.php/site/list_ip قرار گرفت که کاربران با مراجعه به این سایت می‌توانستند از سایت‌های با تعرفهٔ نیم‌بها آشنا شوند.

سایت‌ ارائه دهندهٔ اپلیکشین‌ها فارسیروید که همانند سایت کافه‌بازار به ارائه اپلیشکن‌های اندرویدی می‌پردازد. کاربران می‌توانند از طریق این سایت برنامه‌های گوشی‌های هوشمند اندرویدی را دانلود کنند.

سایت کلودیست؛ از جمله سایت‌های ارائه دهندهٔ خدمات آموزشی و برگزاری وبینار‌ها و کلاس‌های آموزشی است و کاربران می‌توانند از خدمات سایت کلودیست به صورت نیم‌بها استفاده کنند.

سایت طرفداری؛ به عنوان یک سایت خبری ورزشی به ارائه خبرهای این حوزه به کاربران به ارائه خدمات می‌پردازند و کاربران می‌توانند به صورت نیم بها از اینترنت استفاده کنند.

سایت جامع گلستان، به عنوان یک پرتابل آموزشی برای دانشگاه‌های سراسر کشور است، دانشجویان و کاربران این سایت می‌توانند با تعرفهٔ ترجیحی از آن استفاده کنند.

سایت مید‌این‌آرت؛ ارائه دهندهٔ صنایع دستی و هنری و به عنوان فروشگاه آنلاین در لیست سایت‌های باتعرفه نیم‌بها قرار دارد، کاربران می‌توانند از خدمات این سایت استفاده کنند.

سایت ای‌شارج؛ به عنوان فروشگاه ارائه دهنده شارج و خدمات  به کاربران ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند با تعرفه ترجیحی استفاده می‌کنند.

سایت اسکای‌روم؛ کاربران از طریق این سایت می‌توانند به وبینارهای آموزشی و کلاس آنلاین را در این سایت به صورت نیم بها استفاده کنند.

سایت کافه‌بازار؛ به عنوان ارائه‌دهندهٔ بهترین برنامه‌ها و اپلیکشن‌های اندرویدی را ارائه می‌دهد،‌کابران می‌توانند به صورت نیم بها از این سایت استفاده کنند.

سایت سافتگذر؛ ارائه دهندهٰ تمامی نرم‌افزارهای کامپیوتری است کاربران می‌توانند از خدمات این سایت به صورت نیم‌بها استفاده کنند.

طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت سازمان فناوری اطلاعات وجود دارد، پیام‌رسان‌های بیسفون، گپ، آی‌گپ، لنزور و سروش از تعرفه ترجیحی یک‌سوم برخوردارند. همچنین ۲۵ هزار و ۶۹۴ وب‌سایت داخلی تعرفه ترجیحی دارند که لیست نام‌های دامنه با میزبانی داخلی در این لینک موجود است.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.