جستجوی کلمات کلیدی در اینستاگرام

مدیر سایت 789 روز پیش
بازدید 125 بدون دیدگاه

روزهایی که فقط قادر به جستجوی اینستاگرام با استفاده از هشتگ و نام کاربری بودید، سرانجام به پایان رسید. اینستاگرام اعلام کرد که پشتیبانی خود را برای جستجوی کلمات کلیدی اضافه می‌کند. این ویژگی ابتدا برای کاربران انگلیسی زبان در تعداد معدودی از کشورها ارائه می‌شود، اما در حال حاضر مشخص نیست که جستجوی کلمات کلیدی به سایر مناطق و زبانها گسترش یابد. تاکنون کاربران اینستاگرام فقط می‌توانستند با استفاده از هشتگ به جستجوی محتوا بپردازند که اگرچه در موارد خاص مفید است اما امکان پیدا کردن تصاویر و فیلم‌های مورد نظر شما را دشوار می‌کند. در جایی که هشتگ‌ها دیگر به کار نمی‌آیند جستجوی کلمات کلیدی به کار می‌آیند. تصاویر و محتواهایی که هشتگ نشده‌اند یا فقط از برچسب‌های مبهم در آنها استفاده شده است از طریق جستجوی کلمات کلیدی پیدا می‌شوند.

خداحافظ هشتگ

توانایی جستجو برای کاربران اینستاگرام در حال ارتقا است. این شرکت اعلام کرد که کاربران انگلیسی زبان در شش کشور از جمله انگلیس ، آمریکا ، ایرلند و کانادا می‌توانند با استفاده از کلمات کلیدی در این سیستم عامل جستجو کنند. قبل از افزودن این ویژگی، آنها فقط می‌توانستند هشتگ‌ها یا نام کاربری را جستجو کنند. بنابراین، به عنوان مثال ، اگر قبلاً می خواستید “دستور العمل‌های سلامتی” را پیدا کنید، فقط قادر به جستجوی پست هایی هستید که در حساب‌های کلید واژهٔ “دستور العمل‌های سلامتی” را در نمایه یا بیوگرافی خود هشتگ گذاری کرده‌اند. با این حال، اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا کلمات کلیدی خود را جستجو کنید، به این معنی که پست‌هایی که دارای دستورالعمل‌های سلامتی هستند برای کاربران پیدا می‌شوند.

محدود بودن کلمات کلیدی

با اینحال مشخص نیست که این سرویس چگونه تعیین می‌کند که پست موردنظر چیست. به عنوان مثال کاربر به جستجویی دستورالعمل‌های سلامتی می‌پردازد اما مواردی که در این زمینه یافت می‌شود احتمالا همان محتواهایی نباشد که کاربر مدنظر داشته است.سخنگوی شرکت اینستاگرام می‌گوید «تعدادی از فاکتورها» از جمله «نوع محتوا، زیرنویس‌ها، زمان ارسال آن‌ها» و موارد دیگر را برای نمایش نتایج مرتبط در نظر می‌گیرد. همچنین از «یادگیری ماشینی» برای “یافتن بالاترین کیفیت محتوای مربوط به شما نیز استفاده می‌کند که فقط پست‌های در شبکه نمایش داده شوند که مرتبط با کلیدواژه‌ای که جستجو شده است، باشد. این یک تغییر نسبتاً بزرگ برای محتوا‌هایی مثل عکس و فیلم محسوب می‌شود. اینستاگرام همیشه در ارائه توانایی یافتن پست‌های مورد نظر طور بسیار زیادی محدود بوده است. سخنگو می‌گوید: «جستجو محدود به موضوعات مورد علاقه عمومی و کلمات کلیدی است که در دستورالعمل‌های اینستاگرام قرار دارند» است. از این رو به نظر می‌رسد که اینستاگرام قصد دارد جستجوهای کلمات کلیدی را برای برخی اصطلاحات محدود کند، سخنگوی شرکت خاطرنشان می کند که کاربران قادر به جستجوی کلمات کلیدی هستند که دستورالعمل‌های آن را نقض نکند. جستجوی کلمات کلیدی در حال آمدن به ایالات متحده، کانادا، انگلیس و کشورهای دیگر است.

print

نظرات کاربران

  • لطفا از تایپ کردن فینگلیش خودداری کنید. در غیر این صورت نظر شما بررسی نخواهد شد.
  • هدف شما ارسال تبلیغات یا بک لینک نباشد. در غیر این صورت دیدگاه حذف می شود.
  • دیدگاه شما فقط و فقط در رابطه با این موضوع باشد.
  • به دیگران توهین نکنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.